0
Ana Sayfa Yardım İletişim
Temizlik Ürünleri Ecolinn Ürünleri

6729 Ecolinn Econatura çamaşır Suyu 1000 Ml

6729 Ecolinn Econatura çamaşır Suyu 1000 Ml

Sağlıklı,Kaliteli ve Modern yaşamın anahtarı ANKA ...
Perla, Ecolinn, Biorichi, Avedien, Biohome, Aquawell ve Nutrition Gıda Takviyeleri ürünlerinin öncüsü çevre dostu güçlü ve güvenilir Türk firmasıdır.

89 ,90 TL (KDV Dahil)
6729 Ecolinn Econatura çamaşır Suyu 1000 Ml
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Ücretsiz üye olun.

Günün hangi saatinde olursanız olun hiç kimseye ihtiyaç olmadan sadece birkaç dakika içerisinde Burayı tıklayarak online üye olup cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelen üye no ve şifre ile anında indirimli fiyatları görerek alışverişe başlayabilirsiniz Satış yapma zorunluluğu yoktur kendi ihtiyacınızı indirimli almak için formu doldurup kayıt olabilirsiniz.

Ürün Detayları

 Bundan böyle evinizde hijyen sağlamak için zehirli çamaşır sularını solumanıza gerek yok. Devrim yaratacak bir ürünle karşınızdayız. ECOLINN EKOLOJİK ÇAMAŞIR SUYU ECONATURA! Econatura, klor ve oksijen bazlı ağartıcı, zararlı kimyasallar içermeyen doğal bir formüle, ama aynı zamanda da bir çamaşır suyunun hayatı kolaylaştıran tüm marifetlerine sahip! Econatura Ekolojik Çamaşır Suyu, leke çıkarır ve hijyen sağlar. Güçlü yapısı ile etkili temizlik yapar. Kalıcı ve hoş kokusu ile temizlik sonrası uzun süreli ferahlık sağlar. Doğal formülüyle yaşadığınız ortamı sadece temizlemekle kalmaz, sağlıklı ve güvenli temizlik sunar. Tuvalet, banyo, lavabo, mutfak ve çamaşırlar gibi hijyene ihtiyaç duyulan yüzeylerde kullanılır. Konsantredir. Kullanım: •Güçlü formülü ile banyo, klozet, lavabo deliklerine dökülür ve yüzeyler silinerek 4-5 dakika bekledikten sonra durulama yapılır. Ortamdaki koku ve lekeler giderilerek hijyen sağlanır. •Yüzeyleri temizlemek ve hijyen sağlamak için kullanılır. •Mutfak bezleri-süngerler, sararmış kaşık, fincan ve bardaklar Ecolinn Econatura Ekolojik Çamaşır Suyu katılmış suya bastırılarak hem temizlik hem de hijyen sağlanmış olur. •Çamaşırlar için elde ve makinede kullanıma uygundur. Beyaz çamaşırları beyazlatmak için kullanılır. •Çamaşır makinesinde kullanım: Beyaz çamaşırlarda en iyi sonucu almak için, Ecolinn Econatura Ekolojik Çamaşır Suyu çamaşır makinesinin ön yıkama programında, deterjan eklemeden kullanılır. Uyarı: Tuz ruhu ile karıştırmayın. Direkt güneş ışığından sakının. Ürünü sıcak yüzeylere uygulamayın.
Kullanım: •Güçlü formülü ile banyo, klozet, lavabo deliklerine dökülür ve yüzeyler silinerek 4-5 dakika bekledikten sonra durulama yapılır. Ortamdaki koku ve lekeler giderilerek hijyen sağlanır. •Yüzeyleri temizlemek ve hijyen sağlamak için kullanılır. •Mutfak bezleri-süngerler, sararmış kaşık, fincan ve bardaklar Ecolinn Econatura Ekolojik Çamaşır Suyu katılmış suya bastırılarak hem temizlik hem de hijyen sağlanmış olur. •Çamaşırlar için elde ve makinede kullanıma uygundur. Beyaz çamaşırları beyazlatmak için kullanılır. •Çamaşır makinesinde kullanım: Beyaz çamaşırlarda en iyi sonucu almak için, Ecolinn Econatura Ekolojik Çamaşır Suyu çamaşır makinesinin ön yıkama programında, deterjan eklemeden kullanılır. Uyarı: Tuz ruhu ile karıştırmayın. Direkt güneş ışığından sakının. Ürünü sıcak yüzeylere uygulamayın.

Aramalar :

Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi