0
Ana Sayfa Yardım İletişim
Temizlik Ürünleri Ecolinn Ürünleri

Ecopower Genel Hijyen Spray

Ecopower Genel Hijyen Spray

İncelediğiniz bu ürünü ve diğer ürünlerimizi indirimli almak istermisiniz.Günün hangi saatinde olursanız olun hiç kimseye ihtiyaç olmadan sadece birkaç dakika içerisinde Burayı tıklayıp açılan formu doldurarak online üye olup cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelen üye no ve şifre ile anında indirimli fiyatları görerek alışverişe başlayabilirsiniz. Satış yapma zorunluluğu yoktur kendi ihtiyacınızı indirimli almak için formu doldurup kayıt olabilirsiniz.

224 ,00 TL (KDV Dahil)
Ecopower Genel Hijyen Spray
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Ürün Detayları

6149 Ecopower Genel Hijyen Spray 

Ecolinn Ecopower Genel Hijyen Sprey Güçlü etkisiyle kötü kokuları yok eder ve mikrop yuvası olabilecek klimalar, havalandırma filtreleri, soğutma üniteleri, hava boruları, otobüs ve binek araçların klima ve havalandırmalarında güvenle kullanılır.
Kirli, yağlı ve hijyenik olmayan ortamları temizleyerek temiz ve sağlıklı hava sirkülasyonu sağlar.
Ambulans, hastaneler, işçi çalışma ve soyunma alanları, banyolar, oteller, mutfaklar ve okulların mikrop ve bakterilerden arınmasını sağlar, düzenli kullanımda tekrar üremesini engeller, ayrıca tüm istenmeyen kokuları yok eder.
Kullanma Talimatı:
Tabanca yardımıyla 15 -20 cm uzaklıktan püskürtülür ve sünger / bez yardımıyla silinir.
Koruyucu olarak formaldehit (kansorojen etkili madde) içermez.
Boya içermez.

NOT:İncelemekte olduğunuz bu ürün Ekokimya Kimyevi Ürünler San.ve Tic.A.Ş tarafından üretilmekte olup direk üretici firma tarafından aracı olmadan kapıda ödemeli veya kredi kart ile ödeme yaparak Yurtiçi Kargo ile gönderim yapılmaktadır.Bu ürün veya diğer ürünlerimizi indirimli almak isterseniz buraya tıklayıp açılan formu doldurduğunuzda cep telefonuzun mesaj bölümüne gelen üye no şifre ile tüm ürünlerimizi indirimli olarak sipariş verebilirsiniz.


Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi