0
Ana Sayfa Yardım İletişim
Temizlik Ürünleri Ecolinn Ürünleri

Ecosoft çamaşır Temizleyici 2500 ml

Ecosoft çamaşır Temizleyici 2500 ml

İncelediğiniz bu ürünü ve diğer ürünlerimizi indirimli almak istermisiniz.Günün hangi saatinde olursanız olun hiç kimseye ihtiyaç olmadan sadece birkaç dakika içerisinde Burayı tıklayıp açılan formu doldurarak online üye olup cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelen üye no ve şifre ile anında indirimli fiyatları görerek alışverişe başlayabilirsiniz. Satış yapma zorunluluğu yoktur kendi ihtiyacınızı indirimli almak için formu doldurup kayıt olabilirsiniz.

799 ,90 TL (KDV Dahil)
Ecosoft çamaşır Temizleyici 2500 ml
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Ürün Detayları

Özenli, doğal temizlik! Ecosoft çamaşır temizleyici çamaşırlarınızı tertemiz yaparken doğaya, cildinize ve çamaşırlarınıza özen gösterir. Çamaşırlarınızı yıpratmaz, renklerini korur.

Ultra konsantredir. Doğaya ve insana zararlı fosfat, fosfonat, ağartıcı, optik parlatıcı içermez. Hindiba kökünden elde edilen özler içerir. Düşük ısılarda bile etkili performans gösterir. Kolay durulanır. Renkleri korur. Çamaşırları sertleştirmez, dokusunu korur. Narin çamaşırlar (tül, yün,vb.) dahil, tüm çamaşırlarda güvenle kullanılır. Elde yıkamaya uygundur, suda her oranda kolay çözünür. Makinenin temel parçalarını korur, korozyonu engeller. Makinede tortu ve tıkanıklığa sebep olmaz. Güçlü enzim teknolojisi ile lekeleri kolayca çıkarır. Dokuların içine işleyerek kiri, lekeyi ve kötü kokuyu yok eder.Beklemiş çamaşırlarda bile etkilidir.Zor ve inatçı lekelerde direkt kullanım ile leke çıkarıcı ihtiyacını ortadan kaldırır. Ölçekli kapağı kullanımı kolaylaştırır.

Kullanım şekli: 5 kg çamaşır için önerilen: Normal kirli çamaşırlarda 1 kapak (35ml). Çok yoğun kirli çamaşırlarda 1,5 kapak. Suyun sertliğine göre oran arttırılabilir. Zor lekelerde, yıkamadan önce lekenin üzerine direkt dökülür ve bir süre bekledikten sonra yıkama yapılır.

Dikkat! Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Giysilerin etiketindeki yıkama talimatına uyun. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayın.Cildi korumak için ellerin deterjanla uzun süre temasından kaçının. Gözle temas halinde bol su ile yıkayın.Çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza edin.

Uyarı: Kuru temizleme yapılması önerilen ürünlerde kullanılması tavsiye edilmez. Elde kullanımda çamaşırı yıkadıktan sonra durulayın.

İçerik: %15-30 Noniyonik aktif madde, %15-30 anyonik aktif madde, enzim, parfüm, koruyucu..

NOT:İncelemekte olduğunuz bu ürün Ekokimya Kimyevi Ürünler San.ve Tic.A.Ş tarafından üretilmekte olup direk üretici firma tarafından aracı olmadan kapıda ödemeli veya kredi kart ile ödeme yaparak Yurtiçi Kargo ile gönderim yapılmaktadır.Bu ürün veya diğer ürünlerimizi indirimli almak isterseniz buraya tıklayıp açılan formu doldurduğunuzda cep telefonuzun mesaj bölümüne gelen üye no şifre ile tüm ürünlerimizi indirimli olarak sipariş verebilirsiniz.


Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi

Perla Oto Cam Bezi
Perla Oto Cam Bezi
299,90 TL