Ana Sayfa Yardım İletişim

Hakkımızda

Hakkımızda

Anka Hakkında
Anka, Türkiye'de Doğrudan Satış sektöründe yer alan ilk firmaların kurucuları tarafından kuruluşmuştur. Sektöründeki yirmi yılı aşkın üretim faaliyetinin yanında, geliştirdiği ürünleri kendi markaları ile Türkiye pazarına sunma amacıyla kurulan ANKA, oluşturduğu özgün doğrudan satış iş modeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Türk Doğrudan Satış firmaları arasındaki yerini gerek sistem alt yapısı gerekse ürün çeşitliliği açısından devamlı güçlendirmektedir. Ürün yelpazesi içinde organik ve doğaya saygılı temizlik deterjanları, mikrofiber temizlik ürünleri, kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve gıda takviyeleri kendi markaları ile yer almaktadır.

Anka, geniş ürün çeşitliğinin yanı sıra oluşturduğu özgün çok katlı pazarlama sistemi ile rakiplerinden farklılaşmaktadır. 18 yaşını doldurmuş her bireyin Forivia Temsilcisi olarak ek gelir sağlayabileceği ve hane kazancına katkı sağlayabileceği bir sisteme sahiptir. Bir çok Forivia Temsilcisinin kendi tercihine göre kazanç sağlayabileceği ve ister tam zamanlı ister yarı zamanlı bir iş kurabileceği esnek bir çalışma sistemi sahiptir.
Anka'nın hedefi hem sunduğu ürünlerle hem de sağladığı kendi işini kurma olanağı ile temsilcilerinin ve tüketicilerinin hayat standartlarını yükselterek kaliteli bir yaşama sahip olabilmeleridir.
ANKA oluşturduğu bu satış modeli ile bireylere daha fazla kazanç imkânı sunmanın yanında, tüketicileri kaliteli ve ekonomik ürünlerle buluşturmaktadır. ANKA ile yapacağınız iş birliği sayesinde temsilciliğinizi değerli ve sürekli bir mesleğe dönüştürebilir, kendi işinizi kurarak kişisel yeteneklerinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda satış temsilcileri sosyal çevrelerini genişleterek yeni insanlarla tanışma ve yeni dostluklar kurma şansını yakalarlar.

Bu yüzden; ANKA.. sadece en iyiler!

 

MİSYONUMUZ

Türkiye'nin yıllardır yaşadığı en büyük sorunlardan birisi istihdam. Biz Anka'da özellikle iş bulma ve düzenli bir gelir sahibi olma konusunda yardıma ihtiyacı olan herkes için bir fırsat sunuyoruz.
Yurtdışında bir çok örneği olan ve Türkiye'de de başarılı şekilde sektörde yer alan global firmaların ötesinde; Türk insanını daha iyi anlayan, onların istek ve ihtiyaçlarını daha iyi analiz ederek daha iyi bir kazanç fırsatı için sektördeyiz. Özellikle Türk kadınlarının fırsat verildiğinde neleri başarabileceğini ortaya çıkarmak ve bu sayede kendi gelirlerini oluşturup ailelerine de destek verebilemeleri sağlayabilmek ilk amacımız.
Bunu yaparken diploma, önceki başarılar, referanslar ya da benzeri şeyler sormuyoruz! Çünkü doğrudan satış sadece kişinin hayali ve yapmak istedikleri ile sınırlanabilen bir sistem. Bu yüzden bu işi yapmak isteyen herkese eşit fırsatlar sunmak ve onlara destek olmak ana misyonumuz!
Emeğin kazanca dönüştüğü ve herkes için adil bir sistem oluştumak için devamlı çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Kalite odaklı ve tam müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek, oluşturduğu özgün doğrudan satış iş modeliyle Türkiye’nin ve yakın gelecekte ulusal pazarların en önde gelen firmalarından olmak ve bu başarıyı ANKA marka kültürüyle devam ettirmek.

• Doğrudan Satış modeli sayesinde oluşturduğumuz değeri TÜRKİYE ile paylaşmak ve ANKA markasını bir yaşam kültürü haline getirmek
• Doğaya saygılı, öncü ve nitelikli ürünler ile insanların konfor ve rahatlığını arttırarak, yaşam kalitelerini yükseltmek
• Müşterilerin ve çalışanların tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak ve memnuniyetlerini artırmak
• Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak
• Mevcut ve yeni ürünleri ile faaliyet bölgelerinin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak
• Doğrudan satış sektöründeki gelişmelere katkıda bulunmak
• Üretim, satış ve hizmet faaliyetlerini sürekli geliştirmek
• Bu amaçları çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğu kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek