Ana Sayfa Yardım İletişim

Neden Ecolinn Ürünleri

Neden Ecolinn Ürünleri

Neden Ecolinn?

• Ecolinn serisinin birçok ürünü ultra konsantredir. Yüksek konsantrasyonu sayesinde diğer temizlik malzemelerinden çok daha uzun sürede tükenir.

• Biyoçözünür formülü sayesinde çevrenin korunmasına katkıda bulunur, doğa dostudur.

• Daha uzun sürede tüketilerek ambalaj sarfiyatını minimuma indirir. Geri dönüştürülebilir, çevreci ambalajı ile örnek bir üründür.

• Kullanım sırasında suyla karıştırılarak temizleme solüsyonu elde edilir,

• Konsantre ürünler daha uzun süre kullanıldığından, Güçlü formülü sayesinde sıradan temizleme malzemelerine oranla çok daha etkin bir temizlik sunar.

Temizlik mamullerinin içerisindeki kimyasallar insan vucuduna karbon yapımızı kırarak veya okjizeni tüketerek tamiri imkansız hastalıklara yol açarlar sentetik temizlik ürünleri vucuduma dokunmadan gitsin diyorsanız yapılacak bir şey vardır:
1-çamaşır makinasinde: çamaşırlarınızı 8.000 kg (8 ton)su ile durulamanız ger...ekir
2-bulaşık makinesinde 6.000 kg (6 ton) su ile durulamanız gerekir
3-banyo...,ve tuvaletinizde kullandıgınız kir ve kireç çözücülerin bıraktıgı kimyasal artıklardan kurtulmak için klozet küvet,lavabo,duş kabinni vs. 5.000kg (5 ton)
4-banyoda:şampuan veya duş jeli kullanmışsanız 2.000 kg ( 2 ton veya 250 orta boy kova dolusu ) su ile durulanmnız gereki5 bir çay kaşıgının kimyasalların temizlenmesi için 18 litre su gerekiyor