0
Ana Sayfa Yardım İletişim
Temizlik Ürünleri Perla Mikrofiber Bezler

Perla Islak-Kuru Yedek Bez (46x13 cm)

Perla Islak-Kuru Yedek Bez (46x13 cm)

İncelediğiniz bu ürünü ve diğer ürünlerimizi indirimli almak istermisiniz.Günün hangi saatinde olursanız olun hiç kimseye ihtiyaç olmadan sadece birkaç dakika içerisinde Burayı tıklayıp açılan formu doldurarak online üye olup cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelen üye no ve şifre ile anında indirimli fiyatları görerek alışverişe başlayabilirsiniz. Satış yapma zorunluluğu yoktur kendi ihtiyacınızı indirimli almak için formu doldurup kayıt olabilirsiniz.

329 ,90 TL (KDV Dahil)
Perla Islak-Kuru Yedek Bez (46x13 cm)
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Ürün Detayları

Perla Metal Sopalı Yer Temizlik Seti için mikrofiber yedek bez.
Islak ve kuru kullanım için uygundur.
Bunu Biliyor muydunuz?
Perla Gümüş İyonlu Mikrofiber Bezler kendi ağırlığının 5 katı suyu absorbe edebilir ve normal temizlik bezlerine oranla 10 kat daha fazla statik emiş gücüne,sahiptir.Mikroelyaf teknolojisi ile üretilen Perla Mikrofiber Bezlerinin elyafı bir insan saç telinin %1 i kadar incedir.
Perla Mikrofiber Bezler bu inceliği sayesinde toz ve kir parçacıklarını,içine,hapseder.
Nano Silver Perla Mikrofiber Bezler kuru kullanıldığında polyester poliamid karışımının sağladığı statik enerji ile, nemli kullanıldığında ise elyaf uçların yüksek emiş gücü sayesinde tüm lekeleri yok eder. Böylece daha kısa sürede temizlik yaparsınız ve daha seyrek aralıklarla temizlik yaparak daha az yorulursunuz.
Mikrofiber bezlerin bağımsız test kuruluşları tarafından yapılan testlerde, sadece su ile temizlikte nanosilver özelliği sayesinde 650 çeşit mikrop ve bakteriyi öldürerk %99.99 oranında ortadan kaldırıldığının tespit edildiğini bliyor muydunuz?
%100 temizlik garantisi veren Perla Mikrofiber Bezlerini bugüne kadar milyonlarca tüketici memnuniyetle kullanmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin 0507 566 8262 ile iletişime geçebilirsiniz.


Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi