0
Ana Sayfa Yardım İletişim
Temizlik Ürünleri Perla Mikrofiber Bezler

Perla Optik Temizleme Bezi

Perla Optik Temizleme Bezi

İncelediğiniz bu ürünü ve diğer ürünlerimizi indirimli almak istermisiniz.Günün hangi saatinde olursanız olun hiç kimseye ihtiyaç olmadan sadece birkaç dakika içerisinde Burayı tıklayıp açılan formu doldurarak online üye olup cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelen üye no ve şifre ile anında indirimli fiyatları görerek alışverişe başlayabilirsiniz. Satış yapma zorunluluğu yoktur kendi ihtiyacınızı indirimli almak için formu doldurup kayıt olabilirsiniz.

239 ,90 TL (KDV Dahil)
Perla Optik Temizleme Bezi
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Ürün Detayları

Perla Mikrofiber Optik/Nemli Cam Temizlik Bezi, yüksek filament sayisina sahip mikrofiber ipliklerle üretilmis ve 40cm x 40cm ebatlarindadir. Bu temizlik bezi, çogunlukla parlak ve elektronik ürün ekranlarinin temizlenmesinde kullanilan mükemmel bir çözümdür. Optik camlar, kamera lensleri, akilli telefonlar, tabletler ve televizyonlar gibi yüzeylerin temizligi için idealdir.

Mikrofiber iplikler, yüzeyin tüm kir ve lekelerini mükemmel sekilde çikararak, yüzeyde herhangi bir çizik veya hasar birakmadan temizlenmesini saglar. Bu temizlik bezi, nemli kullanima özel örgüsü sayesinde ile parlak yüzeylerde su lekeleri, parmak izi lekeleri gibi lekelerin olusmasini önler ve yüzeyin pürüzsüz bir sekilde temizlenmesini saglar.

Perla Mikrofiber Optik/Nemli Cam Temizlik Bezi, dayanikli ve uzun ömürlüdür. Çok sayida yikama sonrasinda bile etkinligini korur ve mükemmel bir temizlik saglar. Bu temizlik bezi, herhangi bir kimyasal madde veya deterjan kullanmadan yüzeyleri kolayca temizlemenize olanak tanir.

Perla Mikrofiber Optik/Nemli Cam Temizlik Bezi, kullanimi kolaydir ve her türlü yüzeyi kolayca temizlemenizi saglar. Kirliligi en aza indirir ve yüzeyi mükemmel bir sekilde temizler. Elektronik cihazlarinizin uzun ömürlü ve güzel görünümlü kalmasini saglamak için Perla Mikrofiber Optik/Nemli Cam Temizlik Bezi'ni tercih edebilirsiniz.


Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi