0
Ana Sayfa Yardım İletişim
Temizlik Ürünleri Perla Mikrofiber Bezler

Perla Oto Cam Bezi

Perla Oto Cam Bezi

İncelediğiniz bu ürünü ve diğer ürünlerimizi indirimli almak istermisiniz.Günün hangi saatinde olursanız olun hiç kimseye ihtiyaç olmadan sadece birkaç dakika içerisinde Burayı tıklayıp açılan formu doldurarak online üye olup cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelen üye no ve şifre ile anında indirimli fiyatları görerek alışverişe başlayabilirsiniz. Satış yapma zorunluluğu yoktur kendi ihtiyacınızı indirimli almak için formu doldurup kayıt olabilirsiniz.

299 ,90 TL (KDV Dahil)
Perla Oto Cam Bezi
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Ürün Detayları

5012 Perla Oto Cam Bezi Nanosilver özelliği sayesinde mikropları öldürerek hijyen sağlar Oto camlarınızı nemli bez ile sildikten sonra durulamaya gerek yoktur. İz ve dalga bırakmaz. Oto Cam bezini yalnızca cam ve aynalarda kullanınız.. Mikrofiber bezinizi mendil gibi katlayarak kullanınız. Kirlendikçe temiz yüzeylere geçiniz. Böylece bezinizin her yüzeyini en verimli bir şekilde kullanmış olur, sıkça musluğun altında temizlemek zorunda kalmazsınız Kullanım Talimatları : İlk kullanımdan önce Mikrofiber Oto Cam  Bezinizi sadece beyaz sabun kullanarak yıkayın. Bezinizi kullanırken sadece su ile nemlendirin.Herhangi bir deterjan ya da temizlik malzemesi kullanmayın. Bezinizi ıslattıktan sonra iyice sıkarak kurutun. Bezinizden en iyi sonucu almak için ıslak olarak değil, hafif nemli olarak kullanın. Bezinizi temizlemekte olduğunuz yüzeye buruşmuş olarak değil, tam düz olarak temas etmesini sağlayın. Kirlenmiş bezinizi sadece akan suyun altında yıkayın. Kova, leğen vb. durağan sularda bezinizi temizlemek uygun değildir.

Yapılmaması Gerekenler : Çamaşır suyu, çamaşır yumuşatıcıları Deterjan ve cam sil kullanılmaz. Kalorifer radyatörü üstünde ve ütü İle kurutulmaz. Güneşe  asarak kurutulmaz Çivili ve pürüzlü yüzeylerde kullanılmaz.


Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi