Ana Sayfa Yardım İletişim

Sadece Su İle Makyaj Temizleme

Sadece Su İle Makyaj Temizleme

​​​perla mikrofiber bezler


Makyaj temizlemeye ilişkin tüm bildiklerinizi unutmanızı sağlayacak PERLA Microfiber Makyaj Temizleme Bezi, başka hiçbir malzeme ya da solüsyona gerek bırakmadan, sadece su ile makyaj temizleme olanağı veriyor.Makyaj, kadınların güzelliğinin tamamlayıcısı ve vazgeçilmezidir. Ancak doğru şekilde temizlenmediğinde çeşitli sağlık sorunlarına neden olabileceği de bilinen bir gerçek. Özellikle göz ve gözkapağı makyaj ürünleri çoğunlukla su geçirmez bileşenlere sahip olduğu için, makyaj düzgün temizlenmediğinde ciltte önemli sorunlara neden olabilir. Firmamız tarafından satışa sunulan yeni bir ürün, makyaj temizlemede çığır açan bir teknoloji sunuyor.
Makyaj temizlemeye ilişkin tüm bildiklerinizi unutmanızı sağlayacak PERLA Microfiber Makyaj Temizleme Bezi, başka hiçbir malzeme ya da solüsyona gerek bırakmadan, sadece su ile makyaj temizleme olanağı veriyor. Ürün, saç telinden yüz kat daha ince yapıdaki ipliklerden oluşan yapısı sayesinde, cildi hem makyajdan hem de yağ ve kirden arındırarak mükemmel hijyen sağlıyor.
Alanında ilk ve tek olma özelliği taşıyan PERLA Microfiber Makyaj Temizleme Bezi, makyaj temizliğinde devrim yapan özellikleriyle ciltteki gözenekleri açarak cildin nefes almasına ve ölü derinin yenilenmesine de yardımcı oluyor. Ürünün diğer bir önemli özelliği ise dünyadaki en kaliteli ve en ileri teknolojili mikrofiber kumaştan üretilmiş olması. Dünyada sadece birkaç fabrika bu derece yüksek kalitede mikrofiber üretme kapasitesine ve yetkisine sahip bulunuyor.
Doğal sabunlarla ve suyla kolayca temizlenip yeniden kullanılabilen PERLA Microfiber Makyaj Temizleme Bezi mavi ve rengi  bulunur.