Ana Sayfa Yardım İletişim

Temizlik Kahramanı Mop Set

Temizlik Kahramanı Mop Set

 İŞTE KARŞINIZDA YENİ NESİL 

 PERLA METAL SOPALI MOP SET 

Ahhh o eski nesil paspaslar! Tozları, kirleri bir yerden alıp diğer yere bırakırlar, temizlermiş gibi yaparlar! Gelin, sizi Yeni Nesil Temizlik Kahramanı Perla Metal Sopalı Mikrofiber Mop Set ile tanıştıralım...Evinizin heryerinde, gerçek yer temizliğini keşfedin!

Akıllı kadınlara temizlik çocuk oyuncağı!
Zamanınız değerli mi? Kirler ile mücadeleyi Perla Mikrofiber Metal Sopalı Mop Set'e bırakın!Sıradan paspaslara oranla yere 100 kat daha fazla temas eder, anında etkili temizlik sağlar!

Ahhh bu saçlar dökülmeseler olmaz mı!

Yerde saç görmek sinirlerinizi mi bozuyor?

Hemen Perla Metal Sopalı Mikrofiber Mop Set'inizı ıslatın,özel mikrofiber dokusu sayesinde saçı, tozu, kiri içine hapsedin!Teleskopik sopası sayesinde istenilen uzunluğa getirerek kullanın.Islak temizliğin uzun süren rahatlığını yaşayın!

 

 

Sizin tombik bir de tüy dökmese!

Baharın gelişi ile kediniz tüy mü döküyor?

Ya da parke üzerinde uçuşan tozlar sizi rahatsız mı ediyor?

Dert etmeyin, Perla Metal Sopalı Mikrofiber Set'iniz elektrostatik etki ile tozları, tüyleri, kirleri mıknatıs gibi kendine çeker, yorulmadan hızlı temizlik sağlar. Teleskopik sopası sayesinde istenilen uzunluğa getirerek belinizi zorlamadan kullanabilirsiniz.

 

Bizim Ev den Toz ol alerji!

Bahar ve toz alerjisini dert etmeyin, biz bütün tozları yok ederiz!
Toz avcısı Perla Mikrofiber Metal Sopalı Mop Temizlik Sistemi kuru kullanım sırasında tozları kendi saçakları arasına hapseder.
Mikrofiberden üretilmiş özel dokusu yere 100 kat fazla temas ederek etkili temizlik sağlar.