0
Ana Sayfa Yardım İletişim
Temizlik Ürünleri Ecolinn Ürünleri

Ecosoft Ekolojik Bulaşık Makinesi Jeli

Ecosoft Ekolojik Bulaşık Makinesi Jeli

Sağlıklı,Kaliteli ve Modern yaşamın anahtarı ANKA ...
Perla, Ecolinn, Biorichi, Avedien, Biohome, Aquawell ve Nutrition Gıda Takviyeleri ürünlerinin öncüsü çevre dostu güçlü ve güvenilir Türk firmasıdır.

149 ,90 TL (KDV Dahil)
Ecosoft Ekolojik Bulaşık Makinesi Jeli
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Ücretsiz üye olun.

Günün hangi saatinde olursanız olun hiç kimseye ihtiyaç olmadan sadece birkaç dakika içerisinde Burayı tıklayarak online üye olup cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelen üye no ve şifre ile anında indirimli fiyatları görerek alışverişe başlayabilirsiniz Satış yapma zorunluluğu yoktur kendi ihtiyacınızı indirimli almak için formu doldurup kayıt olabilirsiniz.

Ürün Detayları

Tertemiz bulaşıklar için hepsi bir arada!
Hepsi bir arada formülüyle güçlendirilmiş Ecolinn Ekolojik Bulaşık Jeli, yüksek etkili temizleme özelliğiyle en zor lekelerde dahi mükemmel temizlik sağlar. Parlatıcı etkisiyle bulaşıklarda su lekesi bırakmaz, cam ve porselenlerde üstün parlaklık sağlar.

Suyun sertliğini alarak bulaşıklarda matlaşmayı önler. Özel formülüyle cam bulaşıklarda çizik oluşumunu engeller ve bulaşıkları korur. Metallerde kararma ve korozyonu önler.
Hızlı çözülerek makinenin deterjan gözünde topaklaşma yapmaz. Kolay durulanır, kalıntı bırakmaz. Bulaşık makinesinin metal aksamlarını korur.

Güvenli temizlik için doğal içerik.
Sıradan bulaşık deterjanlarının da ana maddeleri petrol kaynaklıdır. Bu sebeple bakteriler tarafından ayrıştırılıp doğaya tekrar kazandırılamazlar. Büyük çoğunluğu çeşitli kimyasal katkı maddeleri, renklendiriciler ve sentetik bileşenler içerir.

Aramalar :

Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi