0
Ana Sayfa Yardım İletişim
Temizlik Ürünleri Forıvia Home Ürünleri

Forivia Home Leke Çıkarıcı

Forivia Home Leke Çıkarıcı

İncelediğiniz bu ürünü ve diğer ürünlerimizi indirimli almak istermisiniz.Günün hangi saatinde olursanız olun hiç kimseye ihtiyaç olmadan sadece birkaç dakika içerisinde Burayı tıklayıp açılan formu doldurarak online üye olup cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelen üye no ve şifre ile anında indirimli fiyatları görerek alışverişe başlayabilirsiniz. Satış yapma zorunluluğu yoktur kendi ihtiyacınızı indirimli almak için formu doldurup kayıt olabilirsiniz.

189 ,90 TL (KDV Dahil)
Forivia Home Leke Çıkarıcı
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Ürün Detayları

Tum kumas yuzeylerde guvenle kullanabileceginiz Forivia Home Leke Cikarici - 500mlsahip, güçlü etkiye sahip bir leke çikaricidir. Içerisindeki özel formülü sayesinde, evinizdeki her türlü zorlu lekeyi kolayca çikarirken, kumas yüzeylere zarar vermeden temizler.

Forivia Home Leke Çikarici, kumas yüzeylerdeki lekeleri çikarmak için formüle edilmistir. Giysiler, perdeler, halilar, koltuk dösemeleri ve hatta araba koltuklari gibi her türlü yüzeyde kullanabilirsiniz. Kumas yüzeylere zarar vermeden lekeleri kolayca çikarir ve kumaslarin orijinal rengine geri dönmesini saglar.
Kullanim önerileri:

  • Leke çikariciyi kullanmadan önce kumasin etiketini kontrol edin ve ürünün kullanim talimatlarini okuyun.
  • Lekenin büyüklügüne göre gerekli miktarda leke çikariciyi dogrudan lekenin üzerine uygulayin.
  • Leke çikaricinin kumasa zarar vermemesi için, lekeyi hafifçe ovalayin ve birkaç dakika bekletin.
  • Lekeyi çikarmak için kumasi yikayin ya da temiz bir bezle silin.
  • Eger leke tamamen çikmamissa, islemi tekrarlayin.
  • Forivia Home Leke Çikarici, dogal ve güçlü formülü sayesinde, evinizdeki her türlü lekeyi güvenle çikarmanizi saglar.

NOT:İncelemekte olduğunuz bu ürün Ekokimya Kimyevi Ürünler San.ve Tic.A.Ş tarafından üretilmekte olup direk üretici firma tarafından aracı olmadan kapıda ödemeli veya kredi kart ile ödeme yaparak Yurtiçi Kargo ile gönderim yapılmaktadır.Bu ürün veya diğer ürünlerimizi indirimli almak isterseniz buraya tıklayıp açılan formu doldurduğunuzda cep telefonuzun mesaj bölümüne gelen üye no şifre ile tüm ürünlerimizi indirimli olarak sipariş verebilirsiniz.


Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi